Pozostałe akcesoria

 

Baza - jest to mocny przeźroczysty żel bazowy, który po nałożeniu i utwardzeniu tworzy kleistą powłokę dyspersyjną, która zapewnia doskonałą przyczepność kolejnych warstw żeli - w tym mocno napigmentowanych żeli kolorowych. Wydajny i łatwy w aplikacji produkt ze względy na rzadką konsystencję.


Top - jest to żel UV wykończeniowy o konsystencji rzadkiej przeźroczystej konsystencji. Zabezpiecz On wcześniej nałożone warstwy żelu. Przeznaczony jest do utworzenia ostatniej warstwy. Zapewnia połysk i gładkość powierzchni paznokcia. Ponadto ożywia kolor płytki, nadając jej zdrowy i elegancki wygląd. Można Go stosować także do wykończenia paznokci akrylowych. Doskonale wygładza ich powierzchnie i eliminuje uciążliwe polerowanie. Zapewnia trwały połysk. Dostępne pojemności 15ml.


Cleaner - jest to odtłuszczacz, usuwa cienką klejącą warstwę dyspersyjną powstałą po utwardzeniu lakieru hybrydowego lub żelu budującego. Idealny do odtłuszczania naturalnej płytki przed aplikacją manicure.


Waciki bezpyłowe - Waciki z celulozy, nie pozostawiają pyłków, polecane do przemywania masy UV jak również do zmywania lakieru z paznokci.


Pilnik łódka - średnioziarnisty, posiada specjalny kształt,który pozwala wymodelować paznokieć w pożądany kształt. Pilnik charakteryzuje się gradacją 100/180. Posiada stronę drobnoziarnistą–180 oraz średnioziarnistą–100. Doskonały do paznokci naturalnych oraz przedłużanych. Świetny przy usuwaniu masy żelowej i akrylowej.

Pilnik banan - gradacja 80/80– bardzo ostry pilnik przeznaczony do pracy z masą akrylową, zalecany do prac wymagających intensywnego piłowania (wstępna obróbka wystylizowanego paznokcia, skracanie długości), nie przegrzewa piłowanej powierzchni. Pilnik jest odporny na nawierzchniowe środki dezynfekujące.

 


Szablony - Profesjonalne super mocne szablony przeznaczone do przedłużania paznokci, bez użycia tipsów. Szablon doskonale przylega do palców. Trwały klej, który nie odkleja się podczas pracy. Siatka pomocnicza ułatwia tworzenie równych paznokci. Do stosowania z żelem lub akrylem. Opakowanie 500 szt.


Pyłki & Brokaty - w ofercie pyłki: brokatowe, syrenka, holo glittery, piegi, neony. 


 

Oliwki - Olejek do skórek i paznokci Nails-Perfect. Produkt zawiera opcję aktywnych składników nawilżających macierz paznokcia. Niezwykle przyjemne zapachy z ozdobnymi kwiatkami, muszelkami bądź bez dodatków.


Ozdoby - naklejki wodne, 3d.


Tipsy - 100 sztuk w prostokątnym opakowaniu (mleczne, bezbarwne).


Klej - super mocny klej o wadze 7g.


Cążki - obcinaczki do tipsów lub paznokci wyrównujące długość.


Pędzelki - pędzelki do żelu, akrylu, ozdób.

 

Kupuj u nas zawsze

SKLEP ONLINE ALLEGRO