Witaj w Nails-Perfect

Nails-Perfect jest Polską firmą pochodzącą z Wałbrzych na Dolnym Śląsku, założoną w roku 2016. Twórcą, założycielem i pomysłodawcą jest Szymon Augustyniak z zamiłowania fotograf, informatyk - obecnie Dyrektor artystyczny Perfect-One. Należymy do nielicznych, nowoczesnych firm z branży kosmetycznej, która wprowadza rozwiązania oparte na nowatorskich pomysłach naszych Konsultantek z zespołu osób profesjonalnie zajmujących się stylizacją paznokci.

Wciąż się rozwijamy i doszkalamy, jesteśmy otwarci na wszelkie nowinki. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do potrzeb każdego Klienta. Umożliwiamy pomoc i doradztwo przy doborze akcesoriów i produktów Nails-Perfect poprzez kontakt z jedną z naszych certyfikowanych Konsultantek-Kosmetyczek. Celem naszej firmy jest dalszy, ciągły rozwój oraz szybka reakcja na potrzeby rynku. Wspólnie pracujemy aby dostarczać naszym Klientkom kosmetyki nowoczesne, atrakcyjne wizualnie i bezpieczne w stosowaniu.

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria związane z podstawowym sprzętem kosmetycznym oraz produkty związane ze stylizacją paznokci, skierowane dla profesjonalistek, do salonów kosmetycznych jak i początkujących osób. Rosnące zainteresowanie naszą marką wśród Klientek wiąże się przede wszystkim z ceną. Z założenia produkty Nails-Perfect dostępne są w niższej cenie niż pozostałe marki . Jednocześnie są to produkty dobrej jakości . Oferujemy korzyść wynikającą ze stosunku jakości do ceny, czyli produkty dobre jakościowo w rozsądnej cenie. Niezmienne i charakterystyczne w naszej ofercie są produkty żeli do budowy paznokcia w pięciu wariantach, żele kolorowe i lakiery hybrydowe z szeroką gamą kolorów. Posiadamy również szeroki asortyment pozostałych akcesoriów służących do stylizacji paznokci. Wciąż rozszerzamy nasz asortyment pod względem oczekiwań oraz nowości pojawiających się na rynku kosmetycznym.

Chcemy aby Nails-Perfect cieszył Was wysoką jakością produktów i obsługi Klienta. Zależy nam aby nasze produkty stawały się dla Was czymś wyjątkowym, dlatego chcielibyśmy abyście dzieliły się z nami Waszymi opiniami na temat użytkowania naszych produktów oraz zachęcamy do przesyłania zdjęć z efektów pracy na naszych produktach. Jeśli jeszcze wahasz się co wybrać nie zastanawiaj się dłużej ! Kup – Wypróbuj – Zakochaj się w Nails-Perfect Znajdziesz nas na Facebook ’u, Youtube, Instagram, Allegro.

Kupuj u nas zawsze

SKLEP ONLINE ALLEGRO