Oferta dla Salonu kosmetycznego

 

         Nails-Perfect funkcjonuje na rynku od 2016 roku, zaopatrując profesjonalistów jak i początkujących w akcesoria do stylizacji paznokci, które charakteryzuje doskonała jakość, nie wywołują alergii.

 

Oferta skierowana jest do Ciebie jeśli posiadasz swoją działalność gospodarczą, w której świadczysz usługi stylizacji paznokci.

 

Pragniemy zaoferować Tobie nasze produkty w cenach bardzo konkurencyjnych w porównaniu do innych wiodących marek na rynku.

Działalność Nails-Perfect od samego początku ma na celu zaniżanie cen produktów, które inne firmy windują dodając sobie dużą marżę w sprzedaży.

Tylko u Nas możesz doświadczyć spadku cen, co pozwoli Twojemu Salonowi na obniżenie kosztów związanych z zakupem asortymentu do stylizacji paznokci tym samym poprawić swoje dotychczasowe przychody.

Oferujemy korzyść wynikającą ze stosunku jakości do ceny, czyli produkty dobre jakościowo w rozsądnej cenie.

 

Nawiązanie współpracy Twojego Salonu z Nails-Perfect, to prosta umowa w której gwarantujemy jeszcze niższe ceny (-15%) dla Twojego Salonu niż te, które i tak są niskie w naszym sklepie online.  

 

Na początek współpracy Twoje zamówienie w Nails-Perfect wynosić będzie nie mniej niż/lub 500zł i będzie starannie skonsultowane z Naszą Koordynatorką by nasza współpraca była owocna i satysfakcjonująca.

Gwarantujemy stałe dostawy nowoczesnych produktów oraz liczne promocje na nasze akcesoria, które są Ci niezbędne do pracy w usługach stylizacji paznokci.

 

Pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy – zespół Nails-Perfect.

 

Kontakt:

E-mail: kontakt@nails-perfect.pl

Tel: (+48) 602 446 845 –Facebook

Tel: (+48) 792 566 466 – koordynatorka - Facebook

Instagram

 

Obsługa Informatyczna

 

Kupuj u nas zawsze

SKLEP ONLINE ALLEGRO