Partner Biznesowy

 

OFERTA

            Nails-Perfect funkcjonuje na rynku od 2016 roku, zaopatrując profesjonalistów jak i początkujących w akcesoria do stylizacji paznokci, które charakteryzuje doskonała jakość, nie wywołują alergii.

 

Oferta skierowana jest do Ciebie jeśli posiadasz swoją działalność gospodarczą lub gdy nie posiadasz- wtedy pomożemy Tobie ją założyć byś również zarabiał.

 

Pragniemy zaoferować Tobie nasze produkty w cenach bardzo konkurencyjnych w porównaniu do innych wiodących marek na rynku.

Nawiązanie współpracy Partnera Biznesowego z Nails-Perfect, to prosta umowa, w której gwarantujemy jeszcze niższe ceny (-50%) dla Twojej działalności niż te, które i tak są niskie w naszym sklepie online byś Ty również  mógł zarabiać na naszych produktach.

Klientki bardzo chętnie kupują nasze produkty ponieważ oferujemy korzyść wynikającą ze stosunku jakości do ceny, czyli produkty dobre jakościowo w rozsądnej cenie.

Możemy również zagwarantować Tobie założenie Twojego indywidualnego sklepu online wraz ze stroną internetową i innymi niezbędnymi mediami do prowadzenia sprzedaży w internecie.

Pomożemy również w stworzeniu wizytówek, broszur reklamowych Twojego projektu uzgodnionego z nami byśmy razem promowali produkty nie zmieniając ich głównego nurtu marketingowego.

Jesteśmy w stanie pomóc przy otwarciu działalności gospodarczej ze środków dostępnych w Urzędach Pracy każdego miasta w Twoim regionie, do którego jesteś przypisany/a. Pomagamy w wypełnieniu wszelkich dokumentów wymaganych przez powyższy organ.

Należy stwierdzić, że bardzo atrakcyjnym jest otwarcie swojej działalności gospodarczej ze środków Urzędu Pracy ponieważ ilość oferowanych funduszy przekracza 23.000 zł i po roku czasu prowadzenia działalności nie musimy zwracać tej kwoty.

Dopalaczem działalności dobrze założonej w jest niski ZUS do którego dopłaca Urząd Pracy celem poprawy naszej sytuacji na starcie. Istnieje możliwość płacenie niskiego ZUS-u aż 25 msc gdzie kwota nie przekracza 480zł. Biorąc pod uwagę rok, w którym jesteśmy zobowiązani prowadzić działalność gospodarczą by nie zwracać środków z Urzędu Pracy wydajemy na ZUS ok- 5800zł. Jest to kwota dalej opłacana z naszych zarobionych już pieniędzy podczas trwania działalności gospodarczej. Dostając bezzwrotnie ponad 23.000 zł od Urzędu Pracy jesteśmy w tanie przeznaczyć ów fundusze na wiele by nasza działalność rozkwitła w należyty sposób.

Na naszych produktach uda Ci się zarabiać i będziesz zadowolona/y ze swojej działalności, która będzie się rozwijać ciesząc Ciebie.

Łatwo sobie wyobrazić gdzie inwestując tylko 5.000 zł można swobodnie zarobić 50% na sprzedanych produktach. Wynik jest prosty do policzenia- zwraca Ci się zainwestowane 5.000 zł a zarobek wynosi 2.500zł. Możesz na następny miesiąc zainwestować całość w większą ilość asortymentu zwiększając potencjalną sprzedaż i przychody bądź zainwestować dalej tylko 5.000zł i czerpać korzyść z przychodów w takiej ilość. Biorąc po uwagę kwotę zainwestowaną najlepszym rozwiązaniem jest gdy zainwestujemy trochę więcej niż 5.000 zł, mamy wtedy znacznie wyższe dochody ze sprzedaży.

Nasze obserwacje dowodzą iż sprzedaż towaru o wartości 5.000 zł zamyka się w ok 2 tygodniach czyli w miesiącu mamy dwa takie cykle sprzedażowe. Taka forma sprzedaży może być gwarantem naszej pracy na określonym terenie oraz z pomocą sieci www.

Jesteś osoba kreatywną i błyskotliwą?

Taka praca jest dla Ciebie, ty ustalasz godziny pracy i tempo pracy.

 Wynik finansowy

 

 

Na początek współpracy Twoje zamówienie w Nails-Perfect wynosić będzie nie mniej niż/lub 5000zł i będzie starannie skonsultowane z Naszą Koordynatorką by nasza współpraca była owocna i satysfakcjonująca.

Gwarantujemy stałe dostawy nowoczesnych produktów oraz liczne promocje na nasze akcesoria, które są Ci niezbędne do pracy w usługach stylizacji paznokci.

 

Pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy – zespół Nails-Perfect.

 

Kontakt:

E-mail: kontakt@nails-perfect.pl 

Tel: (+48) 602 446 845 –Facebook 

Tel: (+48) 792 566 466 – koordynatorka - Facebook

Instagram

 

Obsługa Informatyczna

 

Kupuj u nas zawsze

SKLEP ONLINE ALLEGRO