Bazowe produkty Nails-Perfect

 

ŻELE BUDUJĄCE

 

COVER DARK

COVER DARKCOVER DARK

COVER DARK

Żel UV-budujący, jednofazowy, samopoziomujący, w kolorze ciemniejszego różu o średnio-gęstej konsystencji, bezzapachowy. Najchętniej kupowany przez Profesjonalistki. Jest to Hit roku 2018 Nails-Perfect. Odnowiona formuła w 2018 r. poprawia jego wydajność i konsystencję, która sprawia że, zachowuje swoje właściwości nie zależnie od pory roku, przy czym nie staje się ani za gęsty ani za rzadki. Jego konsystencja pozwala na szybkie i łatwe nakładanie oraz formowanie. Żel nie spływa z paznokcia i można go bardzo łatwo obrabiać. Przeznaczony jest do przedłużania na szablonie lub tipsie. Przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu budującego COVER DARK zaleca się użycie żelu podkładowego Base Gel dla jeszcze mocniejszego wzmocnienia przyczepności. Dostępny w pojemności 50ml. COVER DARK, utwardza się lampą UV 36v w 120s lub lampą Dual-Led w 180s. Żel pięknie kryje płytkę paznokcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COVER LIGHT

COVER LIGHTCOVER LIGHT COVER LIGHT

żel UV-budujący, jednofazowy, samopoziomujący, w kolorze jaśniejszego różu o ton niż CODER DARK o średnio-gęstej konsystencji, bezzapachowy. Najchętniej kupowany przez Profesjonalistki.Jest to Hit roku 2018 Nails-Perfect. Odnowiona formuła w 2018 r. poprawia jego wydajność i konsystencję, która sprawia że, zachowuje swoje właściwości nie zależnie od pory roku, przy czym nie staje się ani za gęsty ani za rzadki. Jego konsystencja pozwala na szybkie i łatwe nakładanie oraz formowanie. Żel nie spływa z paznokcia i można go bardzo łatwo obrabiać. Przeznaczony jest do przedłużania na szablonie lub tipsie. Przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu budującego COVER LIGHT zaleca się użycie żelu podkładowego Base Gel dla jeszcze mocniejszego wzmocnienia przyczepności. Dostępny jest w pojemności 50ml. COVER LIGHT, utwardza się lampą UV 36v w 120s lub lampą Dual-Led w 180s. Żel pięknie kryje płytkę paznokcia.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PINK MASK

PINK MASKPINK MASK PINK MASK

żel UV-budujący, jednofazowy, samopoziomujący, w kolorze pięknego różu o średnio-gęstej konsystencji, bezzapachowy. Najchętniej kupowany przez Profesjonalistki. jest to Hit roku 2018 Nails-Perfect. Odnowiona formuła w 2018 r. poprawia jego wydajność i konsystencję, która sprawia że, zachowuje swoje właściwości nie zależnie od pory roku, przy czym nie staje się ani za gęsty ani za rzadki. Jego konsystencja pozwala na szybkie i łatwe nakładanie oraz formowanie. Żel nie spływa z paznokcia i można go bardzo łatwo obrabiać. Przeznaczony jest do przedłużania na szablonie lub tipsie. Przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu budującego PINK MASK zaleca się użycie żelu podkładowego Base Gel dla jeszcze mocniejszego wzmocnienia przyczepności. Dostępny w pojemności 50ml. PINK MASK, utwardza się lampą UV 36v w 120s lub lampą Dual-Led w 180s. Żel pięknie kryje płytkę paznokcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

THICK CLEAR

THICK CLEARTHICK CLEAR THICK CLEAR

żel UV-budujący, jednofazowy, samopoziomujący, przeźroczysty o średnio-gęstej konsystencji, bezzapachowy. Najchętniej kupowany przez Profesjonalistki. Jest to Hit roku 2018 Nails-Perfect. Odnowiona formuła w 2018 r. poprawia jego wydajność i konsystencję, która sprawia że, zachowuje swoje właściwości nie zależnie od pory roku, przy czym nie staje się ani za gęsty ani za rzadki. Jego konsystencja pozwala na szybkie i łatwe nakładanie oraz formowanie. Żel nie spływa z paznokcia i można go bardzo łatwo obrabiać. Przeznaczony jest do przedłużania na szablonie lub tipsie. Przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu budującego THICK CLEAR zaleca się użycie żelu podkładowego Base Gel dla jeszcze mocniejszego wzmocnienia przyczepności. Dostępny w pojemności 50ml. THICK CLEAR, utwardza się lampą UV 36v w 120s lub lampą Dual-Led w 180s. Żel pięknie kryje płytkę paznokcia.  

Kupuj u nas zawsze

SKLEP ONLINE ALLEGRO