Bazowe produkty Nails-Perfect

 

ŻELE BUDUJĄCE

 

Clear Gel

Clear GelUV-budujący, jednofazowy, samopoziomujący, bezbarwny o średnio-gęstej konsystencji, bezzapachowy. Najchętniej kupowany przez początkujące osoby i najbardziej uniwersalny żel budujący Nails-Perfect. Odnowiona formuła w 2016 r. poprawia jego wydajność i konsystencję, która sprawia że, zachowuje swoje właściwości nie zależnie od pory roku, przy czym nie staje się ani za gęsty ani za rzadki. Jego konsystencja pozwala na szybkie i łatwe nakładanie oraz formowanie. Żel nie spływa z paznokcia i można go bardzo łatwo obrabiać. Przeznaczony jest do przedłużania na tipsie i szablonie. Przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu budującego Clear Gel zaleca się użycie żelu podkładowego Base Gel dla jeszcze mocniejszego wzmocnienia przyczepności. Clear Gel utwardza i nabłyszcza naturalną płytkę paznokcia. W przypadku gdy chcemy uzyskać jeszcze trwalszy efekt nabłyszczenia paznokcia stosując żel kolorowy lub lakier hybrydowy, po usunięciu filmu dyspersyjnego z ostatniej utwardzonej warstwy możemy użyć Clear Gel lub preparat nabłyszczający Quick Finish. Przeznaczony jest dla osób początkujących jak i profesjonalistek. Dostępny w trzech pojemnościach 15ml, 30ml, 50ml.

 

 

Thick Clear Gel

thick clear

UV-budujący, modelujący,dwufazowy, bezbarwny, bezzapachowy żel o super gęstej konsystencji. Ulubiony przez stylistki za swoją gęstą konsystencję. Odnowiona formuła w 2016 r. poprawia jego wydajność i konsystencję która sprawia że, zachowuje on swoje właściwości nie zależnie od pory roku. Masa żelu jest wytrzymała i elastyczna jednocześnie cechuje się bardzo dobrą przyczepnością zarówno do tipsa jak i do naturalnej płytki paznokcia. Nie odpryskuje i jest odporny na uderzenia. Żel nie spływa z paznokcia i można go bardzo łatwo obrabiać. W przypadku gdy chcemy uzyskać trwalszy efekt nabłyszczenia paznokcia stosując żel kolorowy lub lakier hybrydowy po usunięciu filmu dyspersyjnego z ostatniej, utwardzonej warstwy zalecane jest użycie preparatu nabłyszczającego Quick Finish. Przeznaczony jest dla osób początkujących jak i profesjonalistek. Dostępny w trzech pojemnościach 15ml, 30ml, 50ml.


 

Pink Mask Gel

Pink Mask

UV-budujący, jednofazowy, mleczno-różowy żel o średnio-gęstej konsystencji, bezzapachowy. Odnowiona formuła w 2016 r. poprawia jego wydajność i konsystencję, która sprawia że zachowuje on swoje właściwości nie zależnie od pory roku. Polecany do nakładania na naturalną płytkę paznokciową, na tipsa, na formie oraz do French. Po utwardzeniu do złudzenia przypomina naturalną płytkę. Jest mocny i wytrzymały. Żel nie spływa z paznokcia i można go bardzo łatwo obrabiać. W celu wzmocnienia przyczepności przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu budującego Pink Mask Gel zaleca się użycie żelu podkładowego Base Gel. W przypadku gdy chcemy uzyskać jeszcze trwalszy efekt nabłyszczenia paznokcia po usunięciu filmu dyspersyjnego z ostatniej utwardzonej warstwy zalecane jest użycie preparatu nabłyszczającego Quick Finish. Przeznaczony jest dla osób początkujących jak i profesjonalistek. Dostępny w trzech pojemnościach 15ml, 30ml, 50ml.

 

 

 

White3 Gel

White3

UV-budujący, trzyfazowy, ultra biały żel o średnio-gęstej konsystencji, bezzapachowy. Odnowiona formuła w 2016 r. poprawia jego wydajność i konsystencję która sprawia że, zachowuje on swoje właściwości nie zależnie od pory roku. White 3 Gel to żel dla wielbicielek naturalnego frencha manicure. Nadaje się do frencha malowanego i wbudowanego. Tworzy efekt delikatnej i ciepłej bieli na paznokciach. Konsystencja żelu White 3 Gel pozwala na jego łatwe nakładanie oraz formowanie. Przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu budującego White 3 Gel zaleca się użycie żelu podkładowego Base Gel. W przypadku gdy chcemy uzyskać jeszcze trwalszy efekt nabłyszczenia paznokcia po usunięciu filmu dyspersyjnego z ostatniej, utwardzonej warstwy zalecane jest użycie preparatu nabłyszczającego Quick Finish. Przeznaczony jest dla osób początkujących jak i profesjonalistek. Dostępny w trzech pojemnościach 15ml, 30ml, 50ml. 

 

 

 

Pink Clear Gel

Pink Clear

UV- budujący, jednofazowy, samopoziomujący, różowo-przezroczysty żel o średnio-gęstej konsystencji, bezzapachowy. Odnowiona formuła w 2016 r. poprawia jego wydajność i konsystencję, która sprawia że, zachowuje on swoje właściwości nie zależnie od pory roku. Konsystencja żelu Pink Clear Gel pozwala na jego łatwe nakładanie oraz formowanie. Polecany do nakładania na naturalną płytkę paznokciową, do przedłużania na tipsie, na formie oraz do French. W celu wzmocnienia przyczepności przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu budującego Pink Mask Gel zaleca się użycie żelu podkładowego Base Gel. W przypadku gdy chcemy uzyskać jeszcze trwalszy efekt nabłyszczenia paznokcia po usunięciu filmu dyspersyjnego z ostatniej, utwardzonej warstwy zalecane jest użycie preparatu nabłyszczającego Quick Finish. Przeznaczony jest dla osób początkujących jak i profesjonalistek. Dostępny w trzech pojemnościach 15ml, 30ml, 50ml.

 

 

 

Lakier hybrydowy Gellack (UV-Led) to optymalne połączenie łatwości aplikacji i usuwania lakieru do paznokci, z trwałością żelu UV do paznokci, zachowując przy tym wspaniały kolor i błysk już przy pierwszej warstwie!

 

Właściwości lakieru hybrydowego Gellack:

- nie wymaga użycia bazy (base)
- nie wymaga przecierania ostatniej warstwy
- nie wymaga użycia żelu nabłyszczającego (top)
- łatwa aplikacja ze względu na szeroki pędzelek i gęstą konsystencję

- wysoki poziom nasycenia pigmentem sprawia że wystarczy jedna warstwa lakieru aby uzyskać pełne krycie

- trwałość 17* dni (*trwałość może być krótsza w przypadku złej kondycji płytki paznokciowej) 

- intensywność koloru i wysoki połysk

- niezwykłe łatwa usuwalność w 100% acetonie

- doskonały do stosowania na naturalną płytkę paznokcia


Polecany osobom początkującym jak i profesjonalistom.

 

Lakiery hybrydowe Nails-Perfect - nowa ulepszona Hybryda 3 fazowa. Płynna konsystencja podobna do lakieru do paznokci. Bardzo dobre nasycenie pigmentem oraz trwała baza składowa lakieru-kolor, nie blaknie pomimo upływu czasu. Dla uzyskania pełnego krycia wystarczą maksymalnie dwie warstwy lakieru. Hybrydy Nails-Perfect w swoim składzie zawierają fotoinicjatory UV-LED dzięki czemu możliwe jest utwardzanie w każdej lampie. Pędzelek 3D pozwala rozprowadzić lakier po całej powierzchni jednym pociągnięciem co ułatwia aplikację. Nie wywołują alergii. W przypadku gdy chcemy uzyskać jeszcze trwalszy efekt nabłyszczenia paznokcia po usunięciu filmu dyspersyjnego z ostatniej,utwardzonej warstwy zalecane jest użycie preparatu nabłyszczającego Quick Finish.

 

Dostępne rodzaje hybryd Nails-Perfect:

- Cat eye

- Amazing line

- Metallic

- Thermo line

- Neon line

- Classic line

- Gellack

 

 

Żele kolorowe UV / LED do paznokci z wzbogacone witaminami, to wyjątkowa linia produktów o szerokiej gamie kolorystycznej, zróżnicowanej charakterystyce oraz niesamowitych właściwościach.

Żele kolorowe Nails-Perfect mają rewelacyjną konsystencję i bardzo szerokie zastosowanie.

Trwała baza składowa wysokie nasycenie pigmentem aby uzyskać pełne krycie wystarczy jedna warstwa, max dwie. Każdy z nich jest wyjątkowy i będzie przydatny przy różnych stylizacjach żelowych.


- Neon - czyli ultra wyraziste neonowe odcienie podstawowych kolorów

- Cat Eye - czyli żel magnetyczny o pięknym zabarwieniu i właściwościach, pięknie się mienią, zachwycają oryginalnymi przejściami kolorystycznymi, przyciągają spojrzenia jak kocie źrenice.

- Clasic line – piękne klasyczne kolory żeli, dobranych specjalnie dla Was przez naszą koordynatorkę.

- Metalic – połyskujące drobinki tworzą niepowtarzalny efekt metalicznych powierzchni.

- Pastel – kolory żeli pastelowych, doskonale kryją płytkę paznokcia już za pierwszym pociągnięciem pędzelka


Żele kolorowe Nails-Perfect zamówisz w niezwykle wygodnych słoiczkach. Dzięki temu możesz je nakładać zarówno cieniutkim pędzelkiem do zdobień jak i pędzlem do żelu.

W celu wydobycia jeszcze głębszego efektu koloru polecamy Ci użycie nabłyszczacza Quick Finish, który dodatkowo wzmocni i utrwali ostatnią warstwę żelu kolorowego.

 

Kupuj u nas zawsze

SKLEP ONLINE